به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌زودی عملیات اجرایی صنایع شیمیایی شهرستان ازنا آغاز خواهد شد.
عباس قائد رحمت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیکاری مهمترین مشکل مردم در شهرستان ازنا است اظهار داشت: پیگیری برای حل مشکل صنایع نیمه کاره و حمایت از ایجاد طرح های اشتغال زا برای بهبود مشکل بیکاری در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به طرح ایجاد صنایع شیمیایی در شهرستان ازنا این صنعت را یکی از مهمترین طرح‌های اشتغال‌‌زایی در این شهرستان عنوان کرد و بیان داشت: به زودی عملیات اجرایی صنایع شیمیایی شهرستان ازنا آغاز خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام امکانات و مجوزهای لازم برای ایجاد این طرح فراهم شده است از عدم همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی در شهرستان ازنا انتقاد کرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات تملک زمین این طرح رفع شده است یاد آور شد: زمین این طرح در روستای سمیه که در فاصله حدود 30 کیلومتری ازنا واقع شده است اختصاص یافته است.

قائد رحمت با بیان اینکه به زودی عملیات ساخت و تجهیز کارگاه طرح صنایع شیمیایی ازنا آغاز خواهد شد افزود: این طرح ظرفیت ایجاد2هزار و 700 فرصت شغلی را فراهم می‌کند.