به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان به نقل از پایگاه  خبری پلیس ، سرهنگ ˈ خدامراد کبکی ˈ گفت: در بازرسی روز گذشته از یک دستگاه خاور در محور ارتباطی کوهدشت مقدار 35 کیلو و 550 گرم تریاک کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.

وی اظهار کرد: متهم، مواد مخدر کشف شده را از استان فارس حمل و جهت توزیع در استان همدان بار گیری کرده بود.

وی همچنین گفت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه یک باند مافیایی ترانزیت مواد مخدر با استفاده از شگردهای مختلف اقدام به انتقال مواد مخدر به استان لرستان می‌کنند، با بررسی تمامی جوانب و حدود دو ماه کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، عناصر اصلی آن‌ها شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در این راستا دو اکیپ از عوامل مجرب به محور دورود - ازنا - بروجرد عزیمت و پس از کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه پژو را متوقف و با دستگیری راننده و سرنشین خودرو در بازرسی به‌عمل آمده از خودرو مقدار 19 کیلو و 770 گرم تریاک که در داخل بطری های جای نوشابه بطرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان گفت: سه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه روزی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان موادمخدر تنگ خواهند کرد.