به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، دور برگشت و نهایی رقابت‌های فوتبال 7 نفره جانبازان و معلولان کشور که با شرکت 4 تیم بوشهر، زنجان، لرستان و گیلان در بوشهر آغاز شده بود با قهرمانی تیم فوتبال 7 نفره بوشهر پایان یافت.

بر پایه این گزارش، با توجه به نتایج کسب شده تیم‌ها در دور رفت رقابت‌ها که به میزبانی لرستانی‌ها در خرم آباد برگزار شده ‎بود، در مجموع تیم بوشهر با کسب 5 پیروزی و یک شکست، با 15 امتیاز قهرمان شد و تیم‌های لرستان و زنجان به ترتیب با 10 و 7 امتیاز به مقام‌های دوم و سوم رقابت‌ها دست یافتند.

قصد برگزاری مسابقات را نداشتیم
رئیس انجمن فوتبال 7 نفره جانبازان و معلولان و سرمربی تیم فوتبال فوتبال 7 ‎نفره در حاشیه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دور رفت مسابقات در لرستان برگزار شد و دور برگشت نیز در بوشهر با میزبانی خوب بوشهری‎ها و با نظم خاصی برگزار شد.

"امین‌الله ‌مانی" گفت: به علت مشکلات مالی قصد برگزاری این مسابقات را نداشتیم ولی به اصرار تیم‌ها این مسابقات با حضور 4 تیم برگزار شد.

وی با اشاره به این که این مسابقات طی شش سال اخیر به صورت متمرکز برگزار شده ‎است، افزود: امسال آخرین سالی است که مسابقات به این صورت برگزار شده و از سال آینده مسابقات را به صورت لیگ رفت و برگشت برگزار می‎کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فوتبال 7 نفره افزود: برگزاری مسابقات لیگ منظم باعث تشکیل تیم ملی قدرتمندی خواهد شد.