به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، حبیب‌الله خجسته پور در حكمی از  سوی استاندار لرستان، به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب شد.

در حكم "هوشنگ بازوند" خطاب به خجسته پور آمده است:

جناب آقای خجسته‌پور

با عنایت به حسن سوابق و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خرم‌آباد منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق و کوشا باشید.

حبیب‌الله خجسته‌پور از 25 آذرماه امسال به عنوان مشاور عالی استاندار لرستان منصوب شده بود و اینک پس از قریب به 70 روز، به عنوان سرپرست فرمانداری خرم‌آباد منصوب شده است.

وی رییس ستاد دکتر روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در لرستان و دبیر ریاضی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم‌آباد با مدرک كارشناسی ارشد این رشته بود.

خجسته‌پور كه یكی از گزینه‌های اصلی برای مدیر كلی آموزش و پرورش لرستان به شمار می‌رفت، با مشخص شدن تكلیف این نهاد، از 26 آذرماه امسال به عنوان مشاور عالی استاندار برگزیده شد.

قرار بود خیلی زودتر از این تكلیف فرمانداری خرم‌آباد مشخص شود كه به دلیل حساس بودن این منصب و اعمال نظرهای مختلف در این باره، پس از گذشت 7 ماه از عمر دولت دكتر روحانی، فرماندار دولت دكتر احمدی‌نژاد از این منصب كنار رفت.

"مرتضی ولی‌پوری" فرماندار قبلی خرم‌آباد از 15 آبان 1390 در این منصب حضور داشت و 7 اسفند 1392 پس از 2 سال و 3 ماه و 22 روزی، جای خود را به خجسته‌پور داد.

قابل ذكر است مراسم معارفه سرپرست فرمانداری خرم‌آباد و تودیع فرماندار قبلی عصر امروز یا فردا انجام می‌شود.