به گزارش خبرگزاری برنا لرستان به نقل از سفیرافلاك رییس هیات دو‌چرخه سواری لرستان با اعلام این خبر گفت: تور بین‌المللی میلاد دو نور در سال‌های گذشته به میزبانی استان مرکزی برگزار می‌شد، اما چون در سال جاری این استان نتوانست تور را برگزار کند، صحبت هایی مطرح شده تا برای سال آینده لرستان میزان آن باشد.

بابک فرزاد افزود: مسابقات بین المللی میلاد دو نور از سوی کنفدراسیون جهانی دوچرخه سواری دارای رنکینگ است و چون ایران نتوانسته این رقابت‌ها را در سال جاری برگزار کند، زیر سوال رفته است.

وی تصریح کرد: صحبت‌های مقدماتی میزبانی استان برای مسابقات دوچرخه سواری میلاد دو نور بین استاندار لرستان و رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور رد و بدل شده که امیدوارم جنبه عملی هم به خود بگیرد تا شاهد یک میزبانی بین المللی دیگر در لرستان باشیم.

رییس هیات دو‌چرخه سواری استان با مهم قلمداد کردن این رقابت‌ها، اظهار کرد: لرستان به دلیل شرایط خوب آب و هوایی، موقعیت مناسب، جاده‌های زیبا، امنیت بالا و غیره می تواند میزبان خوبی از خود در این مسابقات نشان دهد.

بابک فرزاد با اشاره به این که مبلغ اولیه این میزبانی 400 میلیون تومان برآورد شده است، تصریح کرد: در روز‌های آتی با مدیر کل اداره‌ی ورزش و جوانان لرستان جلسه‌ای خواهیم داشت، و بسیار خوش بینیم که ماحصل خوبی برای ورزش لرستان در این باره داشته باشد.