به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، محمد مهرابی در جمع خبرنگاران افزود: به طور متوسط روزانه 20 هزار نفر از انواع خدمات این نهاد از جمله یک تخته چادر نصب شده، دو تخته پتو، یک دستگاه گرمایشی، یک بسته فرهنگی و یک بسته بهداشتی بهره مند شده و خدماتی از قبیل امداد خودرو، تماشاخانه تلویزیون، نمازخانه و سرویس بهداشتی نیز یه صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

وی اظهار کرد: روز گذشته نیز دو هزار و 536 گردشگر نوروزی در قالب 516خانوار در کمپ های این نهاد اسکان یافته و چهار هزار و 815 نفر آمار ورود گردشگران به پارک‌های شهر بوده است.

وی اضافه کرد: با توجه به افزایش چشمگیر ورود گردشگران و مسافران نوروزی به این شهر، دو هزار ظرفیت اسکان جدید برای گردشگران فراهم شد.

مهرابی در ادامه افزود: دراین زمینه پنج کمپ اسکان رایگان مسافران نوروزی با یک هزار چادر اقامتی در سطح شهر خرم آباد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه کمپهای اسکان موقت در بوستان های کیو، بانوان، دانشجو، نسترن و شریعتی شهر خرم آباد ایجاد و راه اندازی شده اظهار کرد: ورود و اقامت گردشگران نوروزی در خرم آباد بیشتر از میزان پیش بینی شده بوده و به همین منظور ایجاد ظرفیت‌های اسکان بیشتر در در دستور کار قرار گرفت.