به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، مظفر پور رنجبر در حاشیه مراسم بهره برداری از 198 طرح مخابراتی لرستان، افزود: در این راستا، یک میلیون شماره دائمی، چهار تا پنج میلیون عدد کارت شارژ و پنج میلیون خط پر سرعت اینترنت ADSL نیز طی سال جاری در کشور واگذار می شود.

وی با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران هشت هزار میلیارد ریال از مشترکان خود طلب دارد، اظهار کرد: هم اکنون 30 میلیون خط ثابت و 60 میلیون خط همراه اول در اختیار مشترکان قرار دارد.

پوررنجبر با اشاره به گذشت دو سال از طرح پنج ساله ارتقای کمی و کیفی خدمات شرکت مخابرات، تصریح کرد: تلاش می کنیم در سه سال باقیمانده از اجرای این طرح، ضمن بهبود کیفی تمامی خدمات شرکت، زمینه برای استفاده همگان از خطوط پرسرعت اینترنت نیز در سطح کشور فراهم شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: اکنون 60 هزار نیروی انسانی در شرکت مخابرات ایران فعال هستند که این شرکت هنوز برنامه ای برای تعدیل نیروهای کاری خود تدوین نکرده است.

وی همچنین با بیان اینکه امسال اپراتور جدیدی در کشور راه اندازی و فعال نخواهد شد، گفت: از کیفیت و نحوه خدمات ارائه شده به مشترکان شرکت مخابرات در کشور، رضایت کامل نداریم و برهمین اساس تلاش می کنیم ظرف دو سال آینده شاهد افزایش کیفیت و تنوع خدمات اینترنتی در کشور باشیم. 

198 طرح مخابراتی با اعتبار 151 میلیارد ریال امروز به طور همزمان در استان لرستان افتتاح شد.