به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از جلسه مجمع نمایندگان لرستان با هیئت دولت برنامه های قطعی سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به لرستان قطعی شد و رئیس جمهور ۲۸ خرداد وارد لرستان می‌شود.

محمد تقی توکلی اظهار کرد: پس از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان لرستان با هیئت دولت برنامه های قطعی سفر هیئت دولت به لرستان قطعی شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده رئیس جمهور در روز چهارشنبه ساعت 9 صبح وارد لرستان می شود و در فرودگاه خرم آباد مورد استقبال گرم مردم خرم آباد قرار می گیرد.
 
توکلی تصریح کرد: در راستای برنامه های اعلام شده در روند سفر هیئت دولت به لرستان وزیران رئیس جمهور و هیئت همراه برای بررسی وضعیت شهرستان های استان لرستان و تهیه گزارش کار از ظرفیت ها و طرح های استان روز سه شنبه وارد لرستان می شوند و هریک از وزراء بسته به حوزه کاری خود به یکی از شهرستان های استان سفر می کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس بیان کرد: در این سفر وزیرانی که رئیس جمهور را همراهی می کنند وزیر نیرو، وزیر کار و تعاون اجتماعی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر راه و شهرسازی، معاون گردشگری کشور و به احتمال زیاد وزیر بهداشت نیز هستند.

وی اظهار کرد: پس از بازدید وزراء از شهرستان های استان لرستان و آگاهی از ظرفیت ها آن‌ها به همراه رئیس جمهور در جلسه شورای برنامه ریزی استنان حضور پیدا می کنند و با ارائه گزارش کار خود تصمیمات لازم را برای لرستان در نظر می گیرند.

توکلی افزود: از دیگر برنامه های این سفر می توان به سخنرانی عمومی رئیس جمهور در جمع مردم خرم آباد در ورزشگاه تختی، جلسات با نخبگان و سرمایه گذاران و همچنین دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران اشاره کرد، همچنین در صورتی که رئیس جمهور در خلال این سفر وقت اضافه ای داشته باشند با اصحاب رسانه یک نشست برگزار می کنند.