به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، محمدتقی توکلی در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان این استان با دکتر روحانی گفت: این برنامه‎ها برای تصمیم‎گیری در هیئت دولت بسیار مهم است؛ چون با مسائل و مشکلات استان‎ها آشنا می‎شوند و تصمیمات بهتری گرفته می‎شود.
  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان‎ها با رئیس جمهور را بسیار مفید قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه در این نشست وضعیت استان را به دکتر روحانی اعلام کردیم، ادامه داد: لرستان استانی امن و باثبات است که دسترسی به بازارهای هدف دارد و می‎توانیم محور اقتصادی داشته باشیم.

توکلی یادآور شد: به رئیس جمهور گفتیم لرستان مزیت‎های کشاورزی خوبی دارد و در راستای اقتصاد مقاومتی می‎توانیم تأثیرگذار باشیم که حمایت دولت و بخش خصوصی را نیاز داریم.

نماینده الیگودرز درباره صحبت‎های مطرح شده دکتر روحانی نیز گفت: رئیس جمهوری معتقد بود لرستان از هر نظر استان ممتازی است و برای توسعه این منطقه با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد باید کمک‎هایی به‎صورت ویژه بشود تا از توسعه نیافتگی بیرون بیاید.

وی اضافه کرد: آقای روحانی تأکید کرد طرح‎هایی که امکان بهره‎برداری در سال‎جاری و اوایل سال 94 دارند را کمک می‎کنیم که به بهره‎برداری برسند.

توکلی در پایان گفت: رئیس جمهوری تأکید داشت طرح‎هایی را اعلام می‎کنیم که عملیاتی باشد و نتیجه‎اش برای مردم مشخص شود و قولی نمی‎دهیم که واهی باشد.