مسابقات كشتی فرنگی بزرگسالان استان لرستان با قهرمانی تیم خرم آباد در مجموعه ورزشی شهید چمران نورآباد به كار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،دراین دوره از مسابقات به مدت یک روز با شركت کشتی گیرانی در هشت وزن برگزار شد در این مسابقات تیم هایی از شهرستانهای دلفان، خرم آباد، دورود،كوهدشت، بروجرد، پلدختر و الشتر حضور داشتند.

در مجموع تیمی شهرستانهای خرم آباد با 70 امتیاز، دورود 68 امتیاز و نورآباد 61 امتیاز عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و تیم الشتر نیز به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات معرفی شد. در اوزان مختلف نیز در وزن 59 كیلوگرم میلاد تیموری از پلدختر، محمد پیامنی از دورود و سید حمیدرضا خامصی از كوهدشت اول تا سوم شدند.

در وزن 66 كیلوگرم نیز رضا فولادوند از دورود، صمد داوری از خرم آباد و یعقوب رستمی از نورآباد، در وزن 71 كیلو گرم برومند اصلانی از دورود، سیاوش دوستداریان از خرم آباد و محمد رضا رضائیان از الشتر حائز رتبه های برتر شدند.

در وزن 75 كیلوگرم حمید یاراحمدی از دورود، فرشاد بلفكه از پلدختر و سید امیر نرگسی از خرم آباد و در وزن 80 كیلوگرم محمد یگانه از خرم آباد، محمد امرایی از كوهدشت و رضا فعلی از دورود اول تا سوم شدند.

در وزن 85 كیلوگرم داود فلاحی از نورآباد، یوسف نعمتی از كوهدشت و حشمت اله رومیانی از خرم آباد و در وزن 98 كیلوگرم صمد كاظمی از نورآباد، امیر ابدالی محمدی از خرم آباد و حسین قنبری پور از الشتر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
 
در وزن 130 كیلوگرم نیز آرمان نظری از خرم آباد، علی بهرامی از خرم آباد و سعید كاظمی از نورآباد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.