به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ، حجت الاسلام یدالله گوهری در تشریح این خبر افزود ، به منظور آموزش و ترویج فرهنگ قرآنی،كلاس های روخوانی ، حفظ قرآن و تفسیر قرآن جهت كاركنان و خانواده كاركنان انتظامی شهرستان خرم آباد در منازل اعضاء برگزار شد.
 
وی در ادامه بیان داشت:در این طرح كه از بین علاقه مندان اعم از كاركنان ، همسران و فرزندان كاركنان حدود 250 نفر بصورت داوطلب جهت حفظ یك جزؤ ، 3 جزء و 30جزء (كامل) قرآن كریم ثبت نام بعمل آمده و به حول و قوه الهی و عنایات حضرت بقیه الله العظم از اساتید مجرب در حوزه آموزش روخوانی ، آموزش حفظ قرآن و تفسیر قرآن استفاده می‌شود .

گوهری اظهار داشت ، این طرح هر شب در منزل یكی از اعضاء كه بصورت داوطلبانه میزبان می شود انجام می گیرد و در ابتدای جلسه با ذكر احادیث ائمه و روایات ، آموزش روخوانی وبررسی شیوه های حفظ و سپس تفسیر قرآن و در پایان نیز با ذكر مصیبت حضرت سید الشهداء و مداحی مراسم ختم می شود.
 
این مقام مسئول در ادامه بیان داشت : برگزاری كلاس های نور در منازل ضمن ایجاد صمیمت و اخوت ، موجبات ترویج فرهنگ قرآنی و انس خانواده ها و فرزندان با قرآن و اهل بیت می گردد.