مجمع انتخابات رئیس هیأت بدمینتوت لرستان در سالن جلسات اداره كل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد و محسن اقبالی برای چهار سال به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،مجمع انتخابات رئیس هیأت بدمینتون لرستان در حالی برگزار شد كه نماینده فدراسیون در این مجمع حضور نیافت و از سوی فدراسیون  وظیفه‌ی نظارت بر انتخابات این هیأت به به مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان تفویض اختیار شد.

پس از برگزاری انتخابات كه با نظارت علی‌یاور عزیزپورفرد مدیر كل ورزش و جوانان لرستان، ضرغام علیجانی معاونت امور توسعه ورزشی اداره کل، مجید زهره‌ای مسوول حراست اداره کل و با شركت دیگر اعضای مجمع برگزار شد، در پایان محسن اقبالی تنها كاندیدای ریاست این هیأت با کسب 9 رای از كل 14 رأی مأخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیأت بدمینتون استان لرستان انتخاب شد.

اقبالی كه از اسفند‌ماه سال 92 تا کنون سرپرستی این هیأت را به عهده داشته است، از اسفند سال گذشته تا شهریورماه امسال رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد نیز بود.

پیش از وی نیز علی امرایی از تهیه‌كنندگان و گزارشگران صدا و سیمای مركز لرستان ریاست این هیأت را بر عهده داشت.

قابل ذكر است اداره كل ورزش و جوانان اعلام كرده است كه سرپرست هیأت‌های ورزشی حق شركت در مجمع انتخابات ریاست هیأت‌ها را نخواهند داشت، اما در این مورد به دلیل این كه كسی جز اقبالی داوطلب احراز این سمت نبود، اجازه‌ی شركت سرپرست در مجمع انتخابات داده شد.