در هفته هجدهم و پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال كشور در گروه یك، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد عصر امروز با كسب پیروزی برابر كاسپین قزوین به دور دوم رقابت‌ها صعود كرد.
 
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،در این دیدار شاگردان سعید سپهوند مربی با هوش خیبر که علیرغم مشکلات فراوان مالی ونبود حمایت کننده در این مسابقات نمایش خیره کننده داشته بازی را هجومی شروع مردند.

تیم خیبر که پس از چند سال با حمایت هوادارن خونگرم لرستانی ودر حضور 5هزار تماشاگر برای پیروزی وصعود به مرحله دوم گام به میدان گذاشتند. تیم خیبر که در این دیدار چشم به حرکات پا به توپ یاسر درویشی وحسین بهاروند از جناحین وبازی سازی علی صدرا دوخته بودند در دقایق 5،16،25و46موقیت های طلایی گلزنی را روی کار تیمی توسط حسن جودکی ،محمد فاضلی مهدی عبدی و علی صدرا با درخشش خیره کننده دروازبان کاسپین حسن دارایی از دست دادند . نماینده‌ی قزوین كه در رده‌ی دوم جدول گروه قرار دارد و برای كسب پیروزی و عنوان سرگروهی و نیز جبران شكست دیدار رفت بازی می‌كرد، بر خلاف روند جریان بازی در دقیقه 41 توسط شهرام طاهری روی یک ضربه دیدنی واز فاصله 25متری به گل رسید تا نیمه اول را پیروز به رختكن برود. با شروع نیمه دوم، خیبر خیلی زود و در دقیقه 47 روی پرتاب بلند امیر منصوریان ، توسط محمد فاضلی بازیكن جسور ودونده خود به گل تساوی رسید. این گل روحیه‌بخش در كنار تشویق تماشاگران خون‌گرمی كه در این بازی یار دوازدهم خیبر بودند، باعث تداوم حملات سبزپوشان خرم‌آبادی جهت دستیابی به پیروزی بود، اما در دقیقه 70، محمد فاضلی زننده گل تساوی خیبر، با در یافت كارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا امیدهای این تیم و تماشاگران برای صعود كمرنگ شود. بر خلاف تصور همگان و همچون بازی رفت كه خیبر 10 نفره در قزوین میزبان را یك بر صفر شكست داده بود، در دقیقه 76 پویا عالیخانی مهاجم تیزهوش و فرصت‌طلب خیبر، گل برتری تیمش را وارد دروازه‌ی حریف قزوینی كرد تا شیرینی كسب 3 امتیاز و صعود از این گروه برای خیبر 10 نفره و تماشاگرانش دو چندان شود. اكنون خیبر خرم‌آباد با كسب 26 امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم این گروه به جمع 12 تیم برتر مرحله دوم راه یافته است و این‌تیم‌ها در 2 گروه 6 تیمی با هم به رقابت می‌پردازند. جالب توجه این كه پس از پایان بازی نیز تماشاگران تا دقایقی به پای‌كوبی و جشن درون زمین پرداختند.

اسامی تیم خیبر خرم آباد:صادق نادر پور،مسلم پروانه پور،فرزاد بهاری،مسعود ستاری،امیر منصوریان،محمد فاضلی،،حسین بهاروند(پویا عالیخانی 70ومسعود حسنوند 80)،مهدی عبدی(مصطفی علی خانی 46)علی صدرا،حسین جودکی ،یاسر درویشی سرمربی:سعید سپهوند مربیان:کیانوش کهزادی،کاظم بهاروند ،محمد رضا چگنی و روزبه خمان سرپرست:مجید یاراحمدی