به گزارش خبرنگار برنا از اراک، مجمع انتخابی رییس هیات جانبازان و معلولان استان مرکزی با حضور رییس فدراسیون جانبازان و معلولان در اراک برگزار و طی آن ابراهیم نصیری با کسب 16 رای بار دیگر در این سمت ابقا شد.
 
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان پیش از ظهر دیروز در مجمع انتخابی رییس هیات استان مرکزی گفت: موفقیت در هر مجموعه‌ای وابسته به همکاری، همدلی و همسویی همه اعضای آن مجموعه است و هیچ مدیری به تنهایی نمی‌تواند موفقیت مجموعه تحت امر خود را تضمین کند.

محمود خسروی‌وفا افزود: در امر ورزش لازمه رسیدن به موفقیت و پیروزی همدلی و هماهنگی بین مجموعه است که باید به عنوان اصل در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: همه افراد اعم از ورزشکار، مربی، مدیر و مسوول باید دست به دست هم داده و با تعامل سازنده با یکدیگر در راستای پیشبرد اهداف گام بردارند.

رییس فدراسیون جانبازان و معلولان در ادامه با اشاره به جایگاه ارزنده استان مرکزی در بخش ورزش جانبازان و معلولان در سطح کشور بیان داشت: خوشبختانه ورزشکاران جانباز و معلول این استان در سطح ملی درخشش خوبی داشته و از جایگاه ارزنده‌‌ای برخوردارند.
 
خسروی‌وفا گفت: حضور در هیات‌ رییسه فدراسیون نقش موثری در کمک به هیات استان و موفقیت این هیات دارد که رییس هیات باید برای حضور در هیات رییسه رایزنی‌های خود را انجام داده و با مسوولان در تعامل باشد تا بتواند از این ظرفیت نهایت بهره را برای ارتقای ورزش استان ببرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم استعدادیابی از جوانان و نوجوانان تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار موثر در امر شناسایی استعدادها تعامل با وزارت آموزش و پرورش به منظور حضور در مدارس استثنایی است که به زودی در این زمینه تفاهم‌نامه‌ای با این وزارتخانه امضا و طرح استعدادیابی از مدارس را برای شناسایی استعدادهای پایه آغاز خواهیم کرد.

در این مجمع با رای گیری اعضا ابراهیم نصیری با کسب اکثریت آرا چهار سال دیگر هدایت هیئت جانبازان و معلولان استان مرکزی را بر عهده گرفت.