مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ضرورت توجه به ورزش بانوان، گفت: هیئت‌های ورزشی وقت‌های مرده خود را در اختیار بانوان قرار ندهند
ایرج رحمانی در نشست با فعالان حوزه ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار داشت: توجه به ورزش بانوان امر بسیار مهمی است که هیئت‌ها باید به این مهم بپردازند.
 
وی تصریح کرد: بانوان ورزشکار با وجود کمبود امکانات افتخارات بسیار زیادی را در عرصه ورزش رقم زده و در مسابقات مختلف مدال‌های رنگارنگی را کسب کردند.
 
مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: هیئت‌ها نباید وقت‌های مرده خود را در اختیار بانوان قرار دهند، بلکه باید بهترین ساعت‌ها را برای تمرین بانوان ورزشکار اختصاص دهند.

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فرهنگ وقف در استان مرکزی کمرنگ شده است، گفت: فرهنگ وقف هنوز در جامعه ورزش وجود دارد، وقف در هیئت‌های ورزشی به خوبی صورت می‌گیرد که انتظار داریم در این استان نیز به این اصل مهم به صورت جدی پرداخته شود.
 
وی تأکید کرد: مسئولان ورزش باید وقت و زمان خود را به صورت رایگان در اختیار جوانان قرار داده و برای رشد و پیشرفت جوانان بکوشند.
 
مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، کمبود اعتبارات دولتی را مهم‌ترین چالش پیش روی هیئت‌های ورزشی دانست و ادامه داد: طی دو سال گذشته تنها 400 میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی این استان پرداخت شده، اما خوشبختانه روسای هیئت‌ها مدیریت خوبی بر این اعتبارات داشته و به نتایج خوب و درخشانی دست یافته‌اند.
 
رحمانی بر ضرورت فعال کردن انجمن اولیای ورزشکاران تاکید کرد و گفت: ایجاد فضاهای تخصصی در ورزش، به کارگیری مربیان دارای تخصص و دانش بالا، پرهیز از بد اخلاقی در ورزش، مجاب کردن بخش خصوصی برای حمایت از ورزش از مسائل مهمی است که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.