به گزارش خبرنگار برنا از اراک سعید ملکی از قهرمانی تیم استان مرکزی در رقابتهای بوکس چند جانبه دهه فجر در اراک خبر داد.
 
وی افزود استان مرکزی شامگاه جمعه 17 بهمن ماه 93 با پایان یافتن رقابت های کشوری بوکس چهار جانبه دهه فجر در اراک،با کسب 30 امتیاز ، فاتح این مسابقات شد.
 
وی ادامه داد در این رقابت ها 50 بوکسر از استان های اصفهان، خوزستان، البرز و استان مرکزی به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم های خوزستان با 16 امتیاز و استان اصفهان با 9 امتیاز به ترتیب عنوان ها دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
 
وی با اشاره به اینکه هیئت بوکس استان مرکزی نشان داد با تلاش وهمدلی در توسعه این رشته ورزشی گام نهاده خاطرنشان کرد این هیئت ظرفیت های لازم را برای توسعه و با بهره گیری از ورزشکاران بومی استان پتانسیل تبدیل شدن به یکی ازتیم های قدرتمند کشور را دارد وانتظار میرود به دور از رکود گذشته در تقویت وموفقیت این رشته برنامه ریزی نماید.
در بخش انفرادی نیز «ابوالفضل کاوسی» در وزن 49 کیلوگرم ، «پویا نادی» در وزن 52 کیلوگرم، « علی طالبی» در وزن 56 کیلوگرم، «بهادر کرمی» در وزن 69 کیلوگرم، «مصطفی صالحی» در وزن 75 کیلوگرم و «محسن سمیعان» در وزن 91 کیلوگرم هر شش نفر از اراک عنوان نخست وزن های مذکور را از آن خود کردند .

همچنین «حسین خزر بحری» در وزن 60 کیلوگرم و «علی رحیمی» در وزن مثبت 91 کیلوگرم هر دو ورزشکار از استان خوزستان عنوان های اول وزن های خود را در مسابقات چهار جانبه بوکس دهه فجر استان مرکزی به دست آوردند.
 
«مسعود شجاعی» در وزن 64 کیلوگرم از استان اصفهان و «مجید سالاروند» در وزن 81 کیلوگرم از استان البرز نفرات برتر وزن های خود در این مسابقات شدند.
«بهمن بردبار» رییس کمیته اجرایی فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی و «بابک بردبار» داور دو ستاره بین المللی بوکس نیز در این رقابت ها حضور داشتند