معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری مجمع انتخابی هیئت اسکیت در ماه جاری خبر داد.
 
عباس محمدی اظهار داشت: مجمع انتخابی هیئت اسکیت با توجه به پایان رسیدن دوره چهار ساله ریاست فعلی هیئت و با حضور شش نفر از کاندیدها در ماه جاری برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: شش نفر به اسامی عابد حقدادی، مهین علی‌بخشی، آمنه احسان‌بخش، حسین کریمی، بهنود خطیب‌زاده و مهدی رفیعی برای ریاست این هیئت ثبت‌نام کرده و تایید صلاحیت شده‌اند.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در ادامه با اشاره به برگزاری دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره گفت: این اردو از هشتم تا پانزدهم اسفند ماه در تهران برگزار می‌شود که فرزاد مهری بازیکن ارزنده و شایسته استان نیز در این اردو حضور خواهد داشت.

محمدی همچنین از برگزاری کارگاه تخصصی آنتی دوپینگ و مکمل‌ها به همت هیئت جودوی استان خبر داد و بیان داشت: این کارگاه با همکاری هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی هشتم اسفند ماه برگزار می‌شود که مربیان و داوران درجه یک به بالا در بخش آقایان و درجه سه به بالا در بخش بانوان می‌توانند به صورت رایگان در این کارگاه شرکت کنند .

وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور گفت: یکی از دیدارهای حساس این رقابت‌ها بازی بین دو تیم ثامن‌الحجج مشهد و صبای قم بود که دو نفر از داوران ارزنده این استان به اسامی محسن اکبری و مجید فراهانی این رقابت حساس را داوری و قضاوت کردند.