ˈولی محمد فضلی بخشدار لاریجان در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در آمل گفت: با حمایت مسوولان شرکت توزیع پخش فرآورده‌های نفتی آمل این مقدار سوخت اختصاص داده شده برای بخش کوهستانی لاریجان آمل در حال توزیع است.

وی افزود: سوخت زمستانه در بخش لاریجان آمل به خوبی ذخیره شده و به دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای این مناطق نیزتوصیه و تاکید شده، به صورت جدی و با هماهنگی با اداره‌های ذی‌ربط پیگیر تامین و سوخت متقاضیان باشند.

بخشدار لاریجان آمل همچنین به تمهیدات لازم برای آمادگی نیروهای امدادی این بخش برای مناطق برفگیر جاده هراز اشاره کرد و ادامه داد: همه امکانات در بخش لاریجان مهیا است و در بعضی از مناطق برفگیر، ماموران راهداری اقدام به نمک پاشی خواهند کرد.

فضلی اضافه کرد: همچنین مدارس شبانه روزی و مساجد بین راهی در جاده هراز نیز برای اسکان احتمالی مسافران گرفتار در برف پیش بینی شده است.

وی در عین حال اضافه کرد: بارش برف اکنون در برخی روستاهای بخش لاریجان آمل ادامه دارد اما مشکلی برای تردد ساکنان پیش نیامده است.

بخش کوهستانی و ییلاقی لاریجان شهرستان آمل با حدود 80 روستا و بیش از 11هزار نفر جمعیت در مسیر آمل به تهران در جاده هراز واقع شده است.