به گزارش خبرگزاری برنا در مازندران ولی الله فرزانه، معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار در شانزدهمین جلسه تنظیم بازار استان گفت: به منظور تأمین مركبات كشور 20 هزار و 300 تن پرتقال از مازندران به 18 استان کشور ارسال شد.

وی از توزیع سیب و پرتقال با قیمت مصوب از 24 اسفند ماه در استان خبر داد و تصریح كرد: تاكنون دو هزار تن سهمیه گوشت مرغ برای مازندران جذب شده است كه یک هزار و 870 تن آن با قیمت كیلویی 4هزار و 800 تومان در نمایشگاه‌های بهاره و فروشگاه‌های بزرگ استان توزیع شد.

فرزانه افزود: گوشت گرم با قیمت مصوب و گوشت قرمز منجمد با نرخ كیلویی 17 هزار تومان در نمایشگاه‌های بهاره توزیع می‌شود.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار بر اجرای دقیق طرح نظارت ویژه نوروز در عرضه كالا تأكید كرد و گفت: مواد پروتئینی، غلات و حبوبات، شیرینی و آجیل، پوشاک، كیف و كفش و میوه جات جزو كالاهای هدف بازرسی‌های این دوره هستند.

فرزانه با اشاره به 3384 بازرسی انجام شده طی 5 روز اخیر در استان گفت: طرح نظارت بر واحدهای عرضه كالا و اقلام در تمامی شهرستان‌های مازندران تا 25 فروردین ادامه خواهد داشت.

وی از ذخیره سازی گندم در سیلوهای موجود در استان خبر داد و گفت: اقدامات و تدابیر لازم جهت تأمین آرد خبازی‌های استان در ایام نوروز انجام شده است.