به گزارش خبرگزاری برنا در مازندران محمد کاوان الیاسی از برگزاری نخستین سمینار تخصصی شیوه‌های نوین تبلیغات انتخاباتی با هدف تغییر فرهنگ تبلیغات انتخاباتی در ساری خبر داد.

وی افزود: در آستانه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی برای نخستین بار در کشور سمینار تخصصی با محوریت تغییر فرهنگ تبلیغات انتخاباتی با حضور کاندیداهای شورای اسلامی برگزار می‌شود.

الیاسی تصریح کرد: این سمینار با حضور تیمی متشکل از برجسته‌ترین اساتید علم بازاریابی سیاسی و تبلیغات استراتژیک در قالب کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس و سخنرانی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: بهره‌گیری از تجربیات گذشته و نکات مثبت اجرای روش‌های نوین تبلیغاتی در جوامع مدنی توسعه‌یافته در راستای رسیدن به اهداف، جزیی‌ترین تا کلی‌ترین حرکات، گفتارها و روش‌های تبلیغی را از سوی کاندیداها و ستادهای انتخاباتی مورد بررسی قرار داده و شرکت‌کنندگان را با دنیای نو و تامل‌برانگیزی از مدل‌های بهینه و اخلاق‌محور تبلیغ انتخاباتی آشنا می‌کند.

الیاسی، اعتلای فرهنگ تبلیغات اسلامی، به روزرسانی آداب تبلیغ سیاسی با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیره امام راحل، نهادینه کردن بیش از پیش اخلاق انتخاباتی مبتنی بر فرهنگ غنی اسلامی ایرانی در میان رقبا، شناخت روش‌های کم‌هزینه و کاربردی در تبلیغات و افزایش راندمان در جلب آرا عمومی، نسبت به روش‌های قدیمی جاری در تبلیغات انتخاباتی را از اهداف این سمینار دانست.

وی تصریح کرد: بر این اساس در این سمینار بر آموزش شیوه‌های نوین و تاثیرگذار تبلیغات برای اعضای شورا و نیز تغییر روش‌های تبلیغاتی از سیستم سنتی به روش‌های مدرن مدنظر تاکید شده و به همه ابعاد تبلیغات و اطلاع‌رسانی از جمله چگونگی سخنرانی کردن انتخاباتی، لبخند زدن، روش‌های انتخاب شعارهای انتخاباتی، ارتباط با اقشار مختلف مردم اعم از جوانان، بانوان، روشنفکران و افراد سنتی جامعه، روش‌های برگزاری گردهمایی انتخاباتی و چگونگی مدیریت ستاد انتخاباتی، چگونگی تاثیرگذاری بر مردم و بسیاری موارد دیگر پرداخته می‌شود.

همراه با این سمینار، کنفرانس‌های علمی مدیریت شهر الکترونیک، مدیریت توسعه شهری، مدیریت بحران و اقتصاد شهری نیز در نظر گرفته شده که به شرکت‌کنندگان گواهینامه و مدرک معتبر اهدا می‌شود.

سمینار تخصصی شیوه‌های نوین تبلیغات انتخاباتی، فروردین ماه سال آینده در ساری برگزار می‌شود.