به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی تئاتر و همگام با سراسر کشور ، ششمین «جشن اردیبهشت تئاتر مازندران» در روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه جاری از ساعت 4 تا 7 بعدازظهر در مجتمع فرهنگی و هنری فجـر شهرستان گلوگاه برگزار می‌شود.

عباسعلی ابراهیمی افزود: تمرکز زدایی و توزیع برابر فرصت‌های میزبانی به شهرستان‌های مختلف استان در عرصه هنرهای نمایشی، برنامه‌ای است که طی پنج سال گذشته در دستور کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران قرار داشته و بر این اساس، شهرستان گلوگاه پس از شهرستان‌‍های ساری، محمودآباد، نـور، چالوس و رامسر که میزبانی جشن‌های اردیبهشت تئاتر در سال های 87 تا 91 را بر عهده داشتند، به عنوان ششمین میزبان این جشن انتخاب شده است.
 
وی اظهار امیدواری کرد برگزاری این برنامه در منطقه شرق استان، موجب رونق بیش از پیش هنرهای نمایشی در این منطقه شده و ظرفیت‌های فرهنگی شهرستان گلوگاه را به جامعه فرهنگ و هنر استان معرفی نماید.

گفتنی است اجرای نمایش و موسیقی، نمایشگاه عکس، پوستر و کتب تخصصی تئاتر و تجلیل از هنرمندان و پیشکسوتان شاخص تئاتر استان، بخش‌های مختلف این برنامه را تشکیل می‌دهد.