به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، سرهنگ نوروز علی بنار معاون تربیت آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران در همایش 110 نفری دفاع شخصی یگان ویژه نیروی انتظامی مازندران که صبح امروز به دلیل بارندگی هوا در مجموعه فرهنگی ورزشی پاس ستاد نیروی انتظامی استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد گفت: یگان ویژه چشم وچراغ نیروی انتظامی است که در هر صحنه‌ای با قدرت ورود پیدا کرد.

معاون تربیت آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران بیان داشت: ورزش یکی از عناصر تاثیر گذار فرهنگی در هر جامعه ایی است که با اخلاق مداری اثرات خوبی در جامعه باقی گذاشته است .

سرهنگ بنار اضافه کرد: به همین دلیل ورزش را می توان عنصری سازنده در سعادت و پیشرفت جوامع برشمرد و جامعه ایی می تواند به اهداف برنامه ریزی های کلان خود دست یابد که سالم و تندرست باشد.

وی با توجه به اهمیت ورزش در تعالیم دینی و جامعه ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز براین اهمیت در تمامی نهادها به ویژه نیروی انتظامی تاکید دارند ومی فرمایند: نیوری انتظامی که تضمین کننده سلامت جامعه است در درجه اول باید سلامت خود را تضمین کند.

معاون تربیت آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران اظهار داشت: همه ورزش ها در نیروی انتظامی از اهمیت برخوردار است اما دفاع شخصی یکی از ورزش هایی است که در نیروهای مسلح از اهمیت خاص برخوردار است و موجب تقویت نیروها است.

این مسئول بیان داشت: دفاع شخصی ورزشی سرشار از ایمان است که می توان اثرات آن را در دفاعیات یگان ویژه نیروی به وضوح دید.

معاون تربیت آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران گفت: نیروی انتظامی استان مازندران در رسیدن به اهداف ولایی و الهی چه در ملا جمعی چه فردی کوشا بوده و در به دست آوردن افتخارات ملی تلاش مضاعف داشته است.

وی یگان ویژه را چشم و چراغ نیروی انتظامی بیان داشت و گفت: یگان ویژه در تماهی عرصه ها حضوری قدرتمندانه داشته است و تکتک ما باید درعرصه ورزش به وظیفه خود عمل کرده و مکلف بودن این ورزش خوب را که تندرستی جامعه را در خود دارد ترویج کنیم.

وی افزود: ترویج دفاع شخصی می تواند اصلاح جامعه و جلودارنده جوانان در دام خلافکاران باشد.

وی یگان ویژه را زنده کننده نشاط و شادی جوانان دانست.