به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، شعبانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جابر معافی خبرنگار فقید افزود: پاسخ به اعتماد مردم خدمت صادقانه به آنان است و افتخار می کنم به عنوان عضوی کوچک توفیق همکاری با شورای متعهد و متخصص و کاردان را یافته ام.

این عضو شورای شهر ساری بیان داشت: انتظار می رود شورا و شهردار با همدلی منشا خدمات ارزنده برای مردم باشند.

شعبانی اضافه کرد: مردم با اعتماد به ما امیدوار به عمران و آبادانی شهر هستند و این فقط در سایه همدلی و یکرنگی شورا و شهردار به دور از سیاسی بازی و حب و بغض خواهد بود.

وی بیان داشت: شهردار با تعامل شورا که متعمد مردم هستند و دارای تجربیات ارزنده در امور اجرایی می تواند در اهداف خود به عنوان یک فرصت بهره ببرد.

شعبانی هدایت آبهای سطحی، پر کردن چاله چوله های شهر، تسریع در کارهای نیمه کاره، ساماندهی بازارهای هفتگی، بهسازی کانال های سطحی، تقویت و توجه به ورزش های همگانی، ایجاد درآمد پایدار برای شهر، شفاف سازی عملکرد سازمان ها و ... را از جمله برنامه هایی دانست که باید در شهر اجرا گردد.

عضو شورای شهر ساری افزود: شهر ساری به عنوان مرکز استان مازندران به یکصد اداره کل در استان خدمت می دهد که این امر موجب کندی یا کاسته شدن خدمات به شهروندان است که انتظار می رود ادارات به شهر ساری توجه ویژه داشته باشند.

وی خبرنگاران را سفیران نظام دانست که مشاوران امین و دلسوز شورا و مسئولین برای اغنای افکار مردم هستند.