به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، همزمان با سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش احمد سعادت مند مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با هیات همراه متشکل از معاونان و مسئول بسیج ورزشکاران به پاس قدردانی از زحمات عبدالحمید داراب خیر مازندرانی در منزل ایشان حضور و با خانواده آن مرحوم دیدار و لوح سپاس اداره کل ورزش و جوانان مازندران را تقدیم خانواده بزرگوار داراب کرد.

احمد سعادت مند مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و تقارن آن با دهه امامت و ولایت، مرحوم داراب را الگویی برای تمامی کسانی دانست که با نیت خیر گام در مسیر توسعه می گذارند.

سعادت مند هفته تربیت بدنی و ورزش را فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات مرد بزرگی دانست که با نگاه خیر خود ره آورد بسیاری در توسعه زیرساخت ها و بهبود وضعیت ورزشی و آموزشی استان داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران خدمات ارزنده مرحوم داراب در امور ورزشی را مکمل کارهای خیر آن مرحوم در عرصه آموزش و پرورش دانست و گفت: امروز یکی از بهترین روزهای اداره کل ورزش و جوانان است زیرا مرحوم داراب می تواند الگویی برای تمامی کسانی باشد که با ورود به عرصه کارهای خیر توسعه زیر ساخت ها به ویژه در ورزش را مد نظر داشته باشند.

سعادت مند با بیان اینکه مرحوم داراب حق بزرگی بر گردن جامعه ورزش استان دارد و بزرگی ایشان و خانواده آن مرحوم بر کسی پوشیده نیست افزود: گام های بزرگی که مرحوم داراب برای رشد و توسعه بخش های فرهنگی ، آموزشی ، رفاهی و ورزشی در استان برداشتند شامل حال تمام استان شد.

سعادت مند اظهار داشت: زحمات مرحوم داراب قابل جبران نیست و نام مرحوم داراب تا همیشه زنده و قدم های خیر ایشان همواره با این خانواده خواهد ماند.

همسر مرحوم داراب: حضور مسئولین موجب دلگرمی ماست

همسر مرحوم داراب نیز در این دیدار با تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و هیات همراه گفت: امروز برای ما هم بهترین روز است و حضور مسئولین در کنار ما موجب دلگرمی ما می باشد.

وی افزود: نتیجه این دیدار ها انگیزه ما را بیشتر می کند و موجب تشویق بیشتر فرزندان ما می شود.

همسر مرحوب داراب ادامه داد: مرحوم داراب همواره دل در گرو خدمت به هم نوعان داشت و از انجام کار خیر لذت می برد و هر وقت در جمع بچه های مدارسی که ساخته بود حضور می یافت اشک شوق می ریخت.

وی افزود: مرحوم داراب همواره دیگران را به انجام امور خیریه به ویژه ساخت مدرسه دعوت می کرد و امروز من و بچه هایم سعی می کنیم ادامه دهنده راه آن مرحوم باشیم.

دختر مرحوم داراب نیز بیان داشت: مرحوم پدر همواره در کنار انجام فعالیت های آموزشی توجه به مسائل ورزشی را مورد نظر داشت و فرقی بین ورزش و اموزش و پرورش قایل نمی شد.

وی ادامه داد: خوشحالیم که این جریان موجب ارتباط بیشتر ما با ورزش و جوانان گشته است.

دختر مرحوم داراب با بیان اینکه پدر همواره ورزش را مکمل آموزش می دانست گفت: به همین منظور سعی می کرد در کنار ساخت و ساز مراکز آموزشی مقدمات ورزشی را هم فراهم آورد.

وی تصریح کرد: متمولان زیادی در ساری هستند که انتظار می رود با الهام از مرحوم پدر در انجام امور خیر به ورزش نیز نگاه ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه همواره مشوق کارهای انسان دوستانه پدر و اکنون نیز ادامه دهنده راه ایشان هستیم اضافه کرد: خیرین بسیاری به ما مراجعه می کنند و در کارهایشان از ما مشاوره می گیرند که ما نیز آنها را به روش پدر دعوت می کنیم.

دختر مرحوم داراب بیان داشت: مادر دلخوشی زندگی ماست و آوردن لوح سپاس ها از سوی مسئولین زنده کننده یاد و خاطره مرحوم پدر برای ما و به ویژ مادر است.