به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نوشهر از تلاش شبانه روزی راهداران برای بازگشایی راه های ارتباطی این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: با تلاش راهداران و همكاری دیگر دستگاه های اجرایی در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی نوشهر باز و تردد در آنها برقرار است.

درویشعلی میار ضمن اعلام این مطلب گفت: پس از بارش سنگین و مداوم برف و كولاک در غرب استان و انسداد محورهای ارتباطی، نیروهای راهداری بلافاصله با تمامی امكانات و ماشین آلات راهداری اقدام با بازگشایی محورهای ارتباطی کردند.

وی افزود: با همت و تلاش راهداران چیزی بالغ بر هفتاد درصد محورهای فرعی و روستایی این شهرستان بازگشایی شده و مابقی نیز به زودی با همكاری و همدلی مسوولان ذی‌ربط بازگشایی می شوند.

میار ضمن قدردانی از مسوولان دیگر دستگاه های اجرایی برای همكاری با مجموعه راه و شهرسازی گفت: تعامل و همكاری پیمانكاران تحت پوشش این اداره با اعزام ماشین آلات راهسازی خود جهت بازگشایی محورها ستودنی است.

گفتنی است؛ مركز اطلاعات راه های مازندران با دو شماره تلفن 141 (گویا ) و 2222320 (شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام كوتاه 10000141 آماده پاسخ گویی به مسافرین و مردم عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت راههای استان می باشد.