به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنكابن از اجرای عملیات برفروبی و یخ زدایی محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به حجم بالای برف (بالغ بر 1/20 متر) در سطح محورهای تنكابن، عملیات برفروبی و یخ زدایی راهای ارتباطی همچنان ادامه دارد.
 
رحمان طالش حسینی گفت: پس از بارش سنگین و مداوم برف و كولاك در غرب استان و انسداد محورهای ارتباطی، نیروهای راهداری بلافاصله با تمامی امكانات و ماشین آلات راهداری اقدام با بازگشایی محورهای ارتباطی کردند.

وی از فعالیت شبانه روزی راهداران برای بازگشایی محور «چالكرود- نشتارود» خبر داد و گفت: خوشبختانه راهداران سخت كوش مستقر در سطح محور مذكور توانستند پس از ساعت‌های تلاش و كوشش دو لاین محور مذكور را بازگشایی کنند.
 
طالش حسینی افزود: ان شاءالله به محض بازگشایی و تردد خودروها در محورهای اصلی، اكیپ های راهداری به كمك دیگر راهداران برای بازگشایی محورهای فرعی و روستایی اعزام خواهند شد.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنكابن اظهارکرد: جهت تسریع در انجام امور راهداری و بازگشایی محورها، این اداره از امكانات و ماشین آلات اداره كل راه و شهرسازی استان البرز برای بازگشایی محورها استفاده کرده كه جا دارد از همكاری و مساعدت مسوولان این اداره كل جهت رفع مشكلات مردم قدردانی کنم.

وی خاطر نشان ساخت: با توجه به حجم بالای ترافیك در سطح محورهای غرب استان و سهولت در امر امداد رسانی و بازگشایی محورها از مردم و مسافران عزیز تقاضا داریم از سفرهای غیر ضروری به این مناطق پرهیز کنند.