به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، ربیع فلاح جلودار صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ساعت یک شب گذشته توانستیم برق را به تمام خانه‌های شهروندان غرب مازندران ببریم، گفت: برق تنها به 10درصد خانه‌های شهروندان تنکابن هنوز نرفته است.

استاندار مازندران تصریح کرد: در حال حاضر آب، برق و گاز تمامی خانه‌های شهروندان غرب مازندران متصل است.

فلاح با تاکید بر اینکه تا ظهر امروز برق تمامی خانه‌های شهروندان تنکابن وصل می‌شود، افزود: در حال حاضر در حال حرکت به سمت روستاهای غرب استان مازندران هستیم.
 
وی با بیان اینکه کشاورزان و باغداران روستاهای غرب مازندران دارای مشکل است، اضافه کرد: امیدواریم قطعی برق و افت فشار گاز مشکلی برای مرغداران به وجود نیاورده باشد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر در شهرستان رامسر مستقر هستیم، ادامه داد: تا ظهر امروز خود را به شهرستان رامسر و روستاهای این شهر می‌رسانیم.

فلاح از وارد شدن نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی به استان خبر داد و بیان داشت: نمایندگان مازندران در سه کمیسیون وارد شهرستان نوشهر می‌شوند.
 
این مسوول عنوان کرد: با توجه به دستور رئیس جمهور مبنی بر فعالیت تمام دستگاه‌های اجرای در مناطق غرب مازندران ما شاهد همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها در مناطق برفی هستیم.

وی از مردم صبور شهرهای غرب مازندران برای همکاری با دستگاه‌های اجرایی تقدیر و تشکر کرد و گفت: در حال حاضر نیاز به حضور دیگر شهروندان مازندرانی برای کمک به شهروندان غرب مازندران نیست.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: حضور دیگر شهروندان مازندرانی به مناطق برفی غرب مازندران موجب شلوغی مسیر و کند شدن امداد رسانی می‌شود.
 
فلاح با بیان اینکه ستادهای اجرای استان مازندران در آماده باش کامل برای خدمت‌رسانی به مردم هستند، گفت: ستاد مدیریت بحران آماده پیش‌گیری اتفاقات بعد از آب‌شدن برف‌ها و حتی سیلاب است.