به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، فرماندار نوشهر با اشاره به اقدامات امدادی در مناطق برف زده این شهرستان گفت: با تلاش شبانه روزی این شهرستان از وضعیت بحرانی خارج شده است و كار پاكسازی معابر فرعی هم با همكاری مردم شروع شده است.

محمدعلی قمی اویلی از عادی سازی شرایط شهرستان نوشهر خبر داد و گفت: هم اکنون مناطق مختلف این شهرستان دارای شرایط عادی و اوضاع تحت کنترل است.

وی با بیان اینکه برررسی میزان خسارت ها در روزهای آتی انجام می شود، گفت: در بحث آزادسازی محور نوشهر به رویان که 60 کیلومتر است، توسط 14 دستگاه ماشین آلات سنگین عملیات برفروبی صورت گرفته است.

قمی اویلی با اشاره به اقلام توزیع شده در شهرستان اظهار کرد: تاکنون بیش از 45 هزار قرص نان و بیش از 4500 بطری آب معدنی در بین افراد آسیب دیده توزیع شده است.
 
فرماندار نوشهر با بیان رفع قطعی برق در روستاهای بخش مرکزی گفت: تقریبا در بیش از 80 درصد روستاهای بخش مرکزی، مشکل قطعی برق رفع شده است و مابقی نیز تا پایان امشب رفع می شود.

قمی اویلی در خصوص نظارت جدی بر بازار در شرایط فعلی عنوان کرد: نظارت جدی بر قیمت های ارزاق عمومی در شهرستان وجود دارد و با هر گونه سوءاستفاده، گرانفروشی و کم فروشی برخورد جدی می شد.