به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، سردار جعفری نسب، فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران، چندی پیش به عنوان برترین فرمانده انتظامی کشور انتخاب و لوحی از سوی ریاست محترم جمهور دریافت کرد. 
به همین مناسبت علیرضا یونسی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران به اهدا لوح سپاسی به فراندهی نیروی انتظامی استان این انتخاب شایسته را به سردار جعفری نسب تبریک گفت. 
در این لوح سپاس آمده است: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان، جان خود را نثار نموده اند. نیرویی که با اقتدار کامل در برابر اخلال گران و هنجارشکنان ایستاده است تا ارمغان آور آرامش و امید باشد و بدون تردید نیروی انتظامی و پرسنل جان بركف و همیشه بیدار و هوشیار آن به عنوان بازوان توانمند نظام، با فداكاری و تلاش مجدانه و شبانه روزی خویش، نقش بارزی در برقراری نظم و استقرار امنیت پایدار ایفا می نمایند.
اینجانب انتخاب بحق و شایسته جنابعالی را بعنوان فرمانده نمونه انتظامی کشور، صمیمانه تبریک عرض نموده و قدردانی خود را از تلاش های ارزنده و عملکرد موثر کلیه فرماندهان، افسران ، درجه داران و کارکنان انتظامی که با تدبیر و تعهدِ شایسته، انضباط، مسئولیت پذیری و قانون مداری توانستند جایگاه امنیت استان را ارتقاء دهند ، اعلام نمایم.
توفیق روزافزون عزیزان را در حفظ و حراست از کیان میهن عزیزمان و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه از خداوند منان مسالت نموده، امیدوارم در سایه رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا، همواره پر صلابت و مصمم در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام، موفق و سربلند باشید .