به گزارش خبرگزاری برنا مازندران در این بیانیه آمده است: حضور گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی سی و دومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر کشور کام دل همه دوستان و هموطنان عزیز را شاد کرد و همچون زهری بر ذایقه دشمنان انقلاب و اسلام بود.

ملت ایران در 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای بلند امام خمینی(ره) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب هم پیمان شدند و به همه جهانیان نشان دادند که بر سر اعتقاد خود با ولایت محکم ایستاده اند و تلاش های مذبوحانه دشمن بر علیه انقلاب اسلامی نمی تواند هیچ خللی را در این انقلاب ایجاد کند.

در این موقعیت حساس و خطیر هر حرکتی، و از ناحیه هر کسی که باعث شادی دشمن و موجبات سوء استفاده آنان را فراهم آورد با هیچ معیاری قابل توجیه نیست و شدیدا محکوم است و غیر قابل گذشت خواهد بود.

مردم بصیر ایران با همراهی نکردن فتنه گران و مزدوران استکبار جهانی جواب دندان شکنی به انها و همدستانشان دادند و ایستادگی ملت ایران سبب شد تا بیگانگان ابروی نداشته خود را خرج عناصر سوخته و خود فروخته نفاق در کشور کنند.

کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار مازندران با آرزوی علو درجات برای روح شهید سعید و اقتدار انقلاب اسلامی در تمام مراحل همچنین حمایت قاطع از ولایت فقیه خواستار محکومیت اقدامات گستاخانه سران فتنه و اغتشاشگران 25 بهمن و برخورد شدید دستگاه قضا با عوامل و مسببین فتنه است.