به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران، كه در راهپیمایی با شكوه روز قدس در ساری شركت كرده بود در گفتگو با خبرنگاران گفت: راهپیمایی روز قدس، از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) و تجلی دوراندیشی حضرت امام است.
وی افزود: مردم ولایتمدار و فهیم  مازندران با حضور حماسی و پرشكوه خود در راهپیمایی روز قدس حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین به ویژه دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم غزه اعلام کردند.
مقام عالی دولت در استان از سکوت نهادهای بین‌المللی در رابطه با مسئله فلسطین و جنایات اخیر در غزه انتقاد كرد و گفت: مجامع بین‌المللی باید جلوی حملات رژیم صهیونیستی را بگیرند و اجازه ندهند اسرائیل غاصب به جنایات خود و كشتار كودكان و زنان بی دفاع ادامه دهد.
وی راهپیمایی روز قدس را نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی دانست و تاكید كرد: حضور یکپارچه مردم كشور و مازندران در راهپیمایی روز قدس نمادی از وحدت مردم برای مبارزه با مستكبران است و همین وحدت و انسجام موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود.
استاندار مازندران از حضور بسیار چشمگیر مردم ولایتمدار مازندران با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشكر کرد و گفت: مردم عزیز مازندران امروز نشان دادند همیشه همراه و همدل مردم مظلوم فلسطین هستند و آنان را تنها نخواهند گذاشت.