فرماندار قائمشهر در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی، دکتر سیدناصر عمادی، گفت: از چهره هایی که با علم، دانش و توانمندی هایشان فرهنگ والای دینی و علمی را به جهانیان معرفی می کنند باید به نحو احسن و شایسته تقدیر کرد.
به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، مهدی محمدی ضمن بیان اینکه دکتر عمادی ها باعث افتخار ایران و ایرانیان در جهان شدند، افزود: بر اساس وظیفه خود را مکلف می دانیم از دکتر ناصر عمادی به واسطه فعالیت های ارزشمندی که برای جامعه بشری انجام دادند تقدیر و تجلیل به عمل آوریم.
محمدی ضمن اشاره به اعلام آمادگی و حضور 8 سفیر از کشورهای قاره آفریقا گفت: حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در این مراسم قطعی شده است.
او افزود: باید کمیته های مختلف نظیر کمیته علمی، اجرایی، روابط عمومی، پشتیبانی و استقبال شکل بگیرد تا مراسم تجلیل به نحو احسن اجرا شود.
محمدی با اشاره به مستند سازی کارها و خدمات دکتر عمادی در سراسر دنیا افزود: نمایشگاهی از آثار ایشان در حاشیه مراسم تجلیل برگزار می گردد.
این مسئول اظهار داشت: دکتر عمادی علاوه بر آفریقا در کشورهای مختلف همچون افغانستان، عراق و بوسنی هرزگوین حضور داشت و مشغول خدمتگزاری به کودکان و مردم مظلوم این کشورها بود.
او افزود: با اقدامات بنیاد مشاهیر و نخبگان ، دکتر عمادی به عنوان چهره ماندگار سال 93 معرفی خواهد شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی، نماینده مجلس خبرگان و امام جمعه قائمشهر، روسا و نمایندگان ادرات و دستگاه های اجرایی شهرستان و اعضای دبیرخانه ستاد برگزاری این مراسم حضور داشتند.