به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ولی‌الله فرزانه معاون برنامه ریزی استاندار، در جلسه هدفمندکردن یارانه‌های استان گفت: مردم مازندران مانند سایر اقشار جامعه در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها با دولت همراه هستند.

وی تصریح کرد: رقابت نانوایی‌های آزادپز و یارانه‌گیر از دولت در سطح شهر کاملا مشخص است و نانوایی‌های یارانه‌گیر برای حضور در بازار رقابتی باید کیفیت نان خود را بالا ببرند.

وی ادامه داد: نارضایتی از افزایش قیمت نان فقط توسط نانوایی‌های یارانه‌گیر اعلام شد.

فرزانه با اعلام اینکه قانون هدفمندکردن یارانه‌ها شرایط رقابت‌پذیری را در کشور به سمت تولید کالای با کیفیت سوق می‌دهد، بیان داشت: کسانی که می‌خواهند در بازار رقابت حضور داشته باشند باید مشاوران خوب در اختیار بگیرند.

وی تاکید کرد: بنگاه‌های اقتصادی، سازمان صنایع ومعادن و جهاد کشاورزی استان باید آموزش لازم برای صرفه‌جویی و بهره‌وری مناسب از منابع در اختیار تولیدکنندگان و بنگاه‌ها بگذارند و بسته‌های حمایتی دولت را در اختیار بنگاه‌ها و تولیدکنندگان قرار دهند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار مازندران با بیان اینکه مشکلات سوخت‌رسانی مناطق کوهستانی به ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها کشور انعکاس داده شد، خاطرنشان کرد: منتظر تصمیم این ستاد هستیم.

وی خواستار ترغیب صنایع و تولیدکنندگان توسط سازمان‌های مربوطه به استقاده از بسته‌های حمایتی دولت شد و از سازمان صنایع و معادن استان خواست تا اقدامات مناسب در این زمینه را انجام دهد.