به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون استان مازندران، حسین محمودی مدیر عامل اتحادیه مسکن مهر ساری، گفت: با همت فرمانداری و بنیاد شهید هر بلوک مشترک به نام مقدس شهدا نامگذاری شد.

وی افزود: اتحادیه مسکن مهر ساری در ابتدای شکل گیری توسط اداره کل تعاون مازندران عضوگیری، ساماندهی، پالایش و ثبت نام شده است و با همکاری مدیران تعاونی‌ها استارت خورد و نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها و اتحادیه ها به عهده اداره کل تعاون و کنترل کیفیت، سرعت و نظارت فنی به عهده اداره کل مسکن و شهرسازی است.

محمودی خاطرنشان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 20هکتار در 9کیلومتری جاده ساری در دست اجرا است، زیربنای واحدها در سند با مشاعات 105متر و واحدها با زیربنای مفید 75متر و 2خوابه است.

مدیرعامل اتحادیه مسکن مهر ساری تصریح کرد: پروژه مسکن مهر ساری از نظر مقاومت بالاترین استاندارد فنی و مهندسی روز را دارد و تمام مصالح و وسایل مورد نیاز قبل از استفاده مورد آزمایش و کنترل و ارزیابی قرار می گیرد.

وی از زحمات فراوان نیلچیان مدیرکل تعاون استان مازندران قدردانی کرد.

محمودی تصریح کرد: هم اکنون طی برآوردهای انجام شده قیمت هر واحد 33میلیون تومان است که مبلغ 8میلیون تومان آورده اعضا و 25میلیون تومان وام بانکی با بهره 7%در 15سال در نظر گرفته شده است.

وی همچنین افزود: پروژه مسکن مهر آمادگی پذیرش نیروهای معرفی شده از سوی نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی) را دارد تا در صورت پرداخت آورده اولیه از آنان ثبت نام به‌عمل آید.

محمودی گفت: این پروژه خیابان بندی کامل، مجتمع تجاری، مسجد، درمانگاه، فضای سبز و سایر امکانات شهری دارد، هزینه های زیرساخت های این پروژه عظیم از قبیل مسجد، درمانگاه، زمین، مدرسه و فضای ورزشی، برق، گاز، آب، تلفن، از کمک‌های ویژه ریاست جمهوری و سازمان مسکن و شهرسازی و استانداری مازندران تأمین می شود که این اقدام مهم کمک بزرگی برای رفع مشکلات متقاضیان است.