به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، مهدی رضایی فرح‌آبادی رییس شورای اسلامی شهر ساری در سیصد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری، با بیان اینكه كرایه خودروهای عمومی درون شهری تا پایان سال افزایش نمی یابد، گفت: بر اساس نامه چمران رییس شورای عالی استان ها كرایه اتوبوس‌ها و مینی‌بوس در ساری تا پایان سال افزایش نخواهد داشت.

وی افزود: با افزایش كرایه خودروهای عمومی درون شهری از سوی دولت تسهیلات یارانه‌ای به صاحبان این صنف تعلق می گیرد.

رضایی با اشاره به اینكه یكی از نتایج اجرای قانون هدفمندی یارانه ها صرفه جویی در انرژی است، تصریح كرد: نتیجه صرفه جویی در حامل های انرژی به مرور در جامعه محسوس می شود.

وی ادامه داد: در بحث اجرای قانون هدفمندی یارانه ها قشر آسیب پذیر جامعه در كشور مورد حمایت قرار می گیرند.

رییس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینكه مردم با اجرای قانون طرح هدفمندی یارانه ها همكاری دارند، تصریح کرد: برخی ضعف ها از سوی مردم به شورا اطلاع رسانی می شود، امیدواریم برای رفع آن مسوولان مرتبط اقدام كنند.

وی درباره ساماندهی صنوفی كه در حاشیه شهرها به طور نامنظم فعالیت می كنند، گفت: با همكاری سازمان بازرگانی می توان مجتمع صنفی در خارج از شهر ایجاد شود كه در این بخش می توان از تجربیات استان‌های دیگر استفاده كرد.

رضایی درباره ایجاد تسهیلات برای مددجویان كمیته امداد خواست تا شهرداری در صدور پروانه صنفی برای این اقشار چشم پوشی قابل ملاحظه ای داشته باشد.