به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، سیدحمیدرضا شریعت نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ساری در جلسه هدفمندکردن یارانه ها در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه یکی از اهدف اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها در کشور افزایش کیفیت محصولات است گفت: هدف از هدفمندسازی یارانه ها خدمت رسانی ویژه به تمامی اقشار جامعه است.

شریعت نژاد تصریح کرد: به فضل الهی این قانون بدون مشكل مسیر خود را برای اعتلای نظام اسلامی و اقتصاد كشور دنبال خواهد كرد.

وی خاطرنشان کرد: براساس تصمیم دولت و مجلس، قانون هدفمندی یارانه ها باید در پنج سال اجرا شود.

شریعت نژاد تصریح کرد: تولید انرژی هسته ای اتفاق مهمی در کشور و جهان سوم است که به زودی شاهد رسیدن به این مهم خواهیم بود.

وی افزود: ایران اسلامی متعلق به همه ما است و قانون هدفمندی یارانه ها نیز به دنبال آن است تا از مشكلات موجود كاسته و آینده كشور را بسازد.

معاون فرماندار مازندران با بیان اینکه همه آحاد ملت باید دست به‌دست هم دهیم و برای اجرای این قانون كه هدف آن آبادانی ایران است، آستین ها را بالا بزنیم، گفت: امروز ما در آستانه جراحی اقتصادی کشور هستیم و با اتحاد و انسجام در مسیر پیشرفت و آبادی كشورمان گام‌های استوار برمی داریم.

وی با اشاره به اینكه مهم‌ترین دستاورد هدفمندی یارانه ها این است كه اقتصاد كشور از آسیب پذیری و شكنندگی نجات یابد، تصریح کرد: بهره مندی صحیح از منابع خدادادی، افزایش بهره وری و حركت برای رسیدن به عدالت نسبی از دستاوردهای هدفمندكردن یارانه ها است.

معاون فرماندار مرکز مازندران افزود: اولین و مهم ترین مسأله در اجرای این قانون آرامش در فضای جامعه است، باید تلاش شود این آرامش از بین نرود و اعتماد میان مردم و مسوولان افزایش یابد.