به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، مهندس سید علی حجازی شهردار ساری، در جلسه علنی این نهاد گفت: با تقسیم شهرداری به دو منطقه شهرداری مركزی نظارت ویژه بر مناطق دارد.

وی افزود: یكی از اهداف شهرداری تقویت نواحی است كه ناحیه سه در كوی طبرستان راه اندازی شد و در صدد هستیم با تقسیم شهر به 6ناحیه خدمات رسانی را آسان تر كنیم.

حجازی با بیان اینكه خدمات رسانی در شهر باید عادلانه توزیع شود، تصریح كرد: با توجه به تعاملاتی كه با معاونت برنامه ریزی صورت گرفت از این به بعد پروانه های ساختمانی، صدور پروانه و جواب استعلام در نواحی انجام می پذیرد تا مردم كمتر به مركز شهر مراجعه كنند.

شهردار مركز استان در ارتباط با ترمیم حفاری ها و كنده كاری های سطح شهر گفت: براساس مذاكراتی كه با آب و فاضلاب شهری انجام شد با توجه به اعتبارات سال 90حفاری ها و كنده كاری ها مجددا آغاز می شود كه باید مرمت و لكه گیری شود.

وی با تقدیر از حوزه معاونت عمرانی شهرداری در ارتباط با پیشرفت پروژه پل ولی عصر(عج) تصریح كرد: بر اساس تعهدات سر موعد پروژه به بهره برداری می رسد و از این بابت به نمایندگی از همكارانم در شهرداری از شورا تقدیر می كنم كه سرعت و كیفیت در اجرای پروژه بزرگ پل ولی عصر(عج) مد نظر بوده است.

حجازی افزود: حفاری پروژه ادامه پل داراب آغاز شد و با اعلام روز شمار در اتمام آن تسریع خواهیم داشت.

شهردار ساری با اشاره به بازدید مدیر كل عمرانی سازمان شهرداری ها از پروژه های سطح شهر گفت: در این بازدید رضایت مندی مسوولان مرتبط از پروژه های عمرانی سطح شهر ساری اعلام شد كه امیدواریم مساعدت انجام شود.

وی افزود: وزارت كشور تا كنون برای پل داراب 250 میلیون تومان به حساب شهرداری واریز كرد.

حجازی در ادامه خاطرنشان کرد: پارك بلوار كشاورز از پروژه های قابل توجه است كه از سرعت خوبی برخوردار بوده و پیش بینی می شود حدود یك ماه دیگر به بهره برداری برسد.

شهردار مركز استان تصریح کرد: سالن ورزشی محله آذربایجانی ها پیشرفت خوبی داشته است و امیدواریم در سال 89به اتمام و در ابتدای سال 90به بهره برداری برسد.