به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، آیت الله نورالله طبرسی خطیب جمعه ساری در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود:عبادات و نیایش ها باید به معنای واقعی انجام شود.

وی با بیان اینكه انتظار برای ظهور امام زمان باید واقعی باشد خاطرنشان كرد: اصلی ترین كار برای انتظار، داشتن تقوای واقعی می باشد.

طبرسی با اشاره به اینكه روزه ای كه میگیریم باید به معنای واقعی و با رعایت تمام شرط ها باشد اظهار داشت:مسلمانان از باقی مانده ماه رمضان نهایت استفاده را داشته باشند.

وی با بیان اینكه فرهنگ افطار دهی به مستمندان باید گسترش یابد تصریح كرد: دستگاه های اجرایی و مسوولان به كمیته امداد و بهزیستی در بحث افطار دهی به مستمندان كمك نمایند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینكه هم تعریف و تمجید و هم سیاه نمایی بیش از حد از عملكرد دولت درست نیست خاطر نشان كرد:كسی منكر وجود مشكلات در بخشهای مختلف در كشور نیست اما باید انصاف را در نظر گرفت و به دولت در حل آن مشكلات كمك نمود.

آیت الله طبرسی با بیان اینكه كشور ما جمهوری اسلامی hsj اما اسلام در این كشور و جمهوری كمرنگ شده است اظهار داشت:بسیاری از مشكلات كشور ریشه در كمرنگ شدن همین موضوع دارد.

وی تصریح كرد: آمارهایی كه مسوولان به مردم ارائه می دهند باید همراه با عمل به آن كارها باشد.

طبرسی با انتقاد از برخی مسوولان خاطر نشان كرد: تا كی باید شاهد عقب ماندگی مركز استان باشیم.

وی با بیان اینكه حضور مسوولان در بین مردم و برگزاری ملاقات های عمومی برای رسیدگی به مشكلات آنها تأثیرات بسیار خوبی در بین مردم دارد اظهار داشت: باید در حد امكان رضایت مردم را كسب نماییم.

طبرسی افزود: ساخت پارك موزه دفاع مقدس مازندران توجه ویژه مسوولان را می طلبد.

بر پایه این گزارش ،در بین دو نماز این هفته جمعه ساری از خبرنگاران حوزه نماز جمعه بخصوص خبرنگار برنا در مازندران به علت همكاری متقابل و انعكاس خوب خبرهای نماز جمعه تقدیر شد.