به گزارش خبرنگار برنا از هرمزگان، این مقام مسوول میزان برداشت محصول فلفل را در میناب هشت تن در هر هکتار عنوان و پیش بینی کرد که تا پایان فصل برداشت دو هزار و640 تن محصول تولید می‌شود.
 
وی همچنین در مورد فصل کاشت و برداشت فلفل گفت: فصل کاشت فلفل به صورت انتقال نهال از خزانه به زمین اصلی در میناب از نیمه اول مهر شروع و تا پایان مهرماه91 ادامه دارد و فصل برداشت را اواخر آذر تا فروردین ماه 92 اعلام کرد.

وی در ادامه بیان کرد میزان برداشت محصول گوجه فرنگی در مزارع 35 تن در هر هکتار و پیش بینی تولید امسال بیش از 120هزارتن است. 
 
موسوی زاده در مورد فصل کاشت و برداشت گوجه فرنگی اذعان داشت: فصل کاشت این محصول به صورت انتقال نهال از خزانه به زمین اصلی در میناب از نیمه دوم مهر تا نیمه اول آبان91 ادامه دارد و فصل برداشت را نیمه دوم دی تا پایان اردیبهشت ماه 92 اعلام کرد.

مدیر جهاد کشاورزی میناب در پایان از کشت محصول پیاز خبر داد گفت: میزان برداشت محصول پیاز در مزارع 25تن در هر هکتار و پیش بینی تولید امسال بیش از 87هزارتن است.

وی نیز نقاط مهم کشت این محصول را در دهستان‌های تیرور، زرتوجی، راونگ و چراغ آباد هشتبندی نام برد و اظهارداشت: فصل کاشت این محصول از اواسط مهرماه تا اواخر آبان 91 ادامه دارد و فصل برداشت را از اواسط بهمن تاپایان فروردین 92 اعلام کردند.

وسعت اراضی زراعی هرمزگان افزون بر 80 هزار هكتار با تولید سالانه یک میلیون و 374هزارتن ذكر شده كه یک میلیون و 243 هزارتن آن شامل تولیدات زراعی خارج از فصل می‌شود.