به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان،  ˈگائو شائو فی (فیگو)ˈ چهارشنبه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فولاد با بیان اینکه سطح برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت کنندگان مختلف از صنایع فولادی جهان در این نمایشگاه بی نظیر است، افزود: در این نمایشگاه شرکت های تولید فولاد و صنایع فولادی آسیایی و اروپایی حضور چشمگیر داشته اند که زمینه تبادل نظر علمی و تخصصی به خوبی برای شرکت کنندگان در نمایشگاه فراهم شده است.

این شرکت کننده خارجی که بزرگترین تولید کننده رزین فنولیک چین در تولید عایق نسوز صنعت فولاد می باشد، بیان داشت: صنعت فولاد در سال های اخیر در ایران رشد کمی و کیفی خوبی داشته است و این نمایشگاه به خوبی بیانگر جایگاه ویژه صنعت فولاد در ایران و جهان است.

فیگو در ادامه، حضور متمرکز و گردهمایی صنایع فولادی جهان در یک مکان، بازدید مسوولان ارشد کشوری از نمایشگاه و غرفه های شرکت کنندگان، برنامه ریزی کم نظیر میزبانان سمپوزیوم در برگزاری نمایشگاه و حضور تخصصی و حرفه ای غرفه داران را از ویژگی های مهم این نمایشگاه دانست.

شانزدهمین سمپوزیوم فولاد کشور از روز گذشته با حضور کارشناسان و صاحب نظران این صنعت در هتل هرمز بندرعباس آغاز بکار کرد و تا امروز چهارشنبه ادامه دارد.

همزمان با برگزاری سمپوزیوم نمایشگاهی نیز از آخرین دستاوردهای صنعتی وپژوهشی صنعت فولاد و دیگر صنایع مرتبط با آن افتتاح شد.