به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، مرتضی آقاجانی مدیر عامل فولاد هرمزگان در حاشیه بازدید از نمایشگاه فولاد در بندر عباس، سمپوزیوم و رخدادهای جانبی آن از جمله نمایشگاه فولاد را بسیار موفقیت آمیز دانسته و گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در استان سرآغاز شکل گیری فرهنگ صنعتی استان خواهد بود و بهترین فرصت برای انتقال دانش فنی و تکنیکی به صنایع فولاد استان هرمزگان است.

وی با اشاره به تاکید مدیران فولاد بر کسب مقام اول جایگاه صنعتی توسط صنایع استان تاکید کرد: استان هرمزگان باید از نظر صنعتی باید سرآمد در کشور باشد.

مدیر عامل فولاد هرمزگان بازدید رییس جمهور از کارخانه فولاد هرمزگان را فرصتی نوین برای شروع اوج گیری صنعت فولاد در استان دانسته و گفت: دکتر روحانی در این بازدید قول های مساعد و جدی برای بر طرف کردن مشکلات فولادسازان این خطه داده است. 

آقاجانی با اشاره به تاکید رییس جمهور مبنی بر تبدیل هرمزگان به قطب فولاد کشور گفت: دکتر روحانی در بازدید از کارخانه و آشنایی نزدیک با امکانات و روند پیشرفت های صورت گرفته در فولاد هرمزگان آشنا شده و بر لزوم سرمایه گذاری در فولاد هرمزگان به منظور رسیدن به جایگاه برتر در کشور تلاش تاکید کرد.