به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، رویکرد کمیته امداد در سال‌های اخیر به سمت توانمند کردن خانواده ها در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سوق پیدا کرده است.

توانمند نمودن خانواده ها در زمینه اقتصادی با رویکرد اشتغال های خرد و کوچک انجام می شود تا خانواده ها بتوانند خود کفا شده و کرامت آنها حفظ شود و از دست رنج خود استفاده کنند.

در سال‌های اخیر بسیاری از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد با توانمندسازی از حمایت خارج شده اند و به خودکفایی رسیده اند .

به مناسبت برگزاری جشن خودکفایی، کاریابی و اشتغال 3300 خانواده کمیته امداد هرمزگان شب گذشته سرپرست کمیته امداد کشور وارد بندرعباس شد.

حسین انواری سرپرست کمیته امداد به همراه هاشمی قائم مقام کمیته امداد کشور و جمعی از معاونان کمیته امداد شب گذشته وارد بندرعباس شدو مورد استقبال علامه زاده جانشین استاندار هرمزگان ، مرتضی موصلی مدیر کل کمیته امداد هرمزگان ، بهروز اکرمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مسوولان استانی قرار گرفت .

انواری پس از ورود به بندرعباس در صداو سیمای مرکز خلیج فارس حاضر شد و ضمن دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ، در برنامه تلویزیونی «شوبندر» شرکت کرد و درباره وضعیت مددجویان و کارهای انجام شده برای آنها در سالهای اخیر توضیحاتی ارائه نمود .

قابل ذکر است؛ سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز به جنوب استان کرمان سفر کرده و از نزدیک به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی می کند. همچنین امروز عصر سرپرست کمیته امداد در نشست تخصصی مدیران، معاونان و مددکاران کمیته امداد شرکت خواهد کرد .

اضافه می شود؛ فردا همایش اشتغال ، کاریابی و خودکفایی 3300 خانواده کمیته امداد با حضور سرپرست کمیته امداد کشور برگزار می شود.

در ادامه نیز حسین انواری در نشست خبری با اصحاب رسانه شرکت خواهد کرد و برنامه پایانی سفر سرپرست کمیته امداد شرکت در همایش سبک زندگی دانشجویان کمیته امداد خواهد بود .