به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، دومین نشست ائمه‌جمعه و جماعات، روحانیون و معتمدین اهل‌سنت با استاندار هرمزگان در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد.

در این نشست روحانیون اهل‌سنت با قدردانی از استاندار هرمزگان به جهت انتصاب مسوولان دولتی از جمله معاونان استاندار و فرماندار از نیروهای شایسته و متعهد اهل‌سنت؛ سازندگی هرمزگان با کمک تمامی مذاهب و اقوام استان را از ضروریات دانستند.

همچنین ائمه‌جمعه اهل‌سنت در این نشست ضمن تقدیر از استاندار هرمزگان به جهت تشکیل جلسات با بزرگان اهل‌سنت استان بر لباس عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر مسئله اتحاد اسلامی و شعار سال 93، اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تاکید کردند.

جاسم جادری استاندار هرمزگان در این مراسم ضمن تقدیر از حضور پررنگ روحانیون اهل‌سنت در مراسم استقبال از ریاست جمهوری و همراهی جامعه اهل‌سنت با دولت تدبیر و امید؛ مسئله وحدت در جمهوری اسلامی را یک مسئله کاملا حقیقی و عملی خواند.

استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و شرح اقدامات دولت در جهت رفاه بیشتر مردم از ائمه‌جمعه، روحانیون و معتمدین اهل‌سنت خواست در خطبه‌های نماز جمعه و دیگر فرصت‌ها از آن دسته از اقشار جامعه که نیازی به دریافت یارانه ندارند بخواهند تا از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند.