به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، عیسی امینی ضمن بیان این مطلب گفت: تقویم ورزشی هیات بر اساس تقویم فدراسیون تنظیم شده و برنامه های ما هم بر مبنای آن تا پایان سال عملی و اجرا می شود.

وی افزود: ما همچنان بر برنامه های آموزشی دو بخش سبکهای کنترلی و غیرکنترلی بانوان و آقایان تاکید داریم و سعی می کنیم در این بخش فعالیت گسترده ای داشته باشیم.

امینی در مورد حضور در لیگ کشوری گفت: بیشتر علاقمند به شرکت و تیمداری در لیگ‌های جوانه و آینده سازان هستیم و چنانچه شرایط فراهم شود قطعاً شرکت می کنیم چرا که معتقدم آینده کاراته استان بسته به پایه ریزی درست و اصولی در سنین پایه است که می تواند خروجی خوبی برای حضور در تیم ملی باشد.

وی در مورد برگزاری لیگ استانی نیز گفت: با توجه به مسافت برخی شهرستان ها تا مرکز استان امسال تصمیم گرفیتم تا لیگ در شهرستان ها انجام شده و در نهایت تیم‌های برتر هر شهرستان در یک یا دو روز با هم رقابت کنند تا تیم برتر استان معرفی شود.

امینی برگزاری لیگ منطقه ای را برای استانهای دوردست نسبت به پایتخت مناسب دانست و گفت: لیگ منطقه ای فرصت خوبی برای شرکت تمام تیم های دور افتاده است اما نحوه تقسیم بندی استان ها نیاز به کار کارشناسی و بررسی دارد.

رئیس هیات کاراته هرمزگان ضمن تشکر از مسئولان فدراسیون کاراته گفت: پیشنهاد می کنم فدراسیون برای بالا رفتن انگیزه کاراته کاها در زمان برگزاری مسابقات بین المللی فرصتی را در اختیار هیات های استانی قرار دهند و شرایطی را فراهم کنند تا تیم های استانی در این رقابت ها حضور یابند.