به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده در جمع هنرمندان شهرستان جاسک تصریح کرد: هنرمندان هنرهای تجسمی این شهرستان با شعار معرفی جاسک در عرصه فرهنگ و هنر و بروز خلاقیت های هنرمندان هنرهای تجسمی در سال جاری برای فعالیت مستمر و کسب موفقیت های بیشتری در رشته های مختلف هنرهای تجسمی برنامه ریزی کرده اند.

عبدالرحمن لشکری زاده، حضور رئیس انجمن هنرهای تجسمی در شهرستان های استان را مایه مباهات و دلگرمی هنرمندان دانست و افزود: هنرمندان این شهرستان نیز با روحیه ی جهادی کار خود را در سال فرهنگ بیش از پیش دنبال کنند تا بندر زیبای جاسک را به جهانیان معرفی کنند.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان هرمزگان نیز در جمع هنرمندان شهرستان جاسک با اشاره به سوابق ارزنده هنرمندان این شهرستان به‌ویژه در رشته های هنرهای تجسمی تصریح کرد: مشکلات هنرمندان این شهرستان در مرکز استان منعکس و شرایط شرکت هنرمندان تجسمی در همکاری انجمن هنرهای تجسمی در جشنواره های استانی و کشوری برای پیشبرد اهداف هنرمندان جاسک را فراهم می‌کند.

وی تاکید کرد: شهرستان جاسک با وجود استعدادهای فراوان در عرصه هنرهای تجسمی و وجود سواحل بکر و زیبا می تواند به عنوان نخستین قطب برگزاری جشنواره‌های استانی، کشوری و حتی جهانی معرفی شود.