به گزارش برنا از بندرعباس، حسین هاشمی‌تختی استاندار هرمزگان در آیین معارفه فرمانداران قشم گفت: برای گزینش مدیران در پست‌های مختلف دو شاخص بسیار مهم و حیاتی تعهد و تقوا را در نظر گرفته‌ایم که مدیران را براین اساس انتخاب می‌کنیم.

سید رضا موسوی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز ضمن تقدیر از زحمات فرماندار قشم، افزود: با وجود صمیمیت و همدلی بین فرمانداری و سازمان منطقه آزاد قشم در طول 6 ماهه اخیر، شاهد رشد و شکوفایی جزیره قشم در تمام عرصه‌ها و همکاری و تعامل در همه بخش‌ها بوده‌ایم.

همچنین در این نشست، حجه الاسلام والمسلمین حسن‌زاده امام جمعه شهرستان قشم نیز طی سخنانی بر اصل سلامت اداری مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارآمدی تاکید کرد.

همچنین شیخ خطیبی امام جمعه اهل سنت شهر قشم با تقدیر از زحمات و خدمات دولت و سازمان منطقه آزاد قشم، بر اجرای طرح‌های خدمت رسانی بیشتر به مردم تاکید کرد.

در ادامه این مراسم، از زحمات و تلاش‌های مهدی ایران‌نژاد فرماندار سابق قشم تقدیر شد و علی اکبر ارجمند منش به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معارفه شد.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار قشم با حضور استاندار هرمزگان، حجه‌الاسلام‌والمسلمین ذوالقدر نماینده مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران این سازمان، ائمه جمعه شهرستان قشم، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان ادارات و نهادها در تالار وحدت قشم برگزار شد.