رئیس فدراسیون فوتبال که جهت بازدید از استان هرمزگان و شرکت در مجمع عمومی سالیانه هیئت فوتبال وارد بندرعباس شده بود با استاندار هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، ابتدا دانشور متولی ورزش استان طی سخنانی به بیان موفقیت ها در حوزه ورزش و جوانان اشاره نمود و گفت:با یاری خداوند و حمایتهای ویژه دکتر گودرزی مقام عالی وزارت و جادری استاندار هرمزگان و تلاشهای همکارانمان در هیئت ها و باشگاههای ورزشی در سال 92 موفقیتهای خوبی داشته ایم و تعداد 8 ورزشکار و همراه از استان به مسابقات آسیایی اینچوان کره جنوبی اعزام شده اند و از نظر رتبه بندی در رده جوانان رتبه دوم کشور و در رده ورزش رتبه هشتم کشور را در گروه خود بدست اورده ایم و 14 پروژه ورزشی با 10 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر سال گذشته و هفته دولت سالجاری افتتاح و مورد بهره برداری رسید.


سپس کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از دکتر جادری استاندار هرمزگان و همکاری های هیئت فوتبال اظهار داشت: فوتبال هرمزگان پتانسیل بسیار خوبی دارد و طی این سالها در بخش بانوان و آقایان پیشرفت خوبی داشته است و تلاش داریم توسعه تیم های پایه استان و آموزش را سرلوحه کارهای خود قراردهیم.


وی اضافه کرد: همچنین میزبانی مسابقات امید آسیایی و زیر 14 سال را به استان هرمزگان داده ایم که امید است با برنامه ریزی خوب و دقیق این استان بتواند میزبانی عالی را در این زمینه انجام دهد.

سپس دکتر جادری استاندار هرمزگان از تلاشهای دانشور و حضور کفاشیان تشکر و قدردانی نمود و افزود: ورزش ما در استان جایگاه خوبی در سطح کشور دارد و فدراسیون فوتبال باید در جهت توسعه ورزش پایه و کلاسهای داوری و مربیگری به استان هرمزگان کمک نمایندو صنایع غرب استان باید با امکاناتی که دارند به اداره کل ورزش و جوانان کمک نمایندتا مشکلات مالی باشگاهها و هیئتهای ورزشی مرتفع گردد زیرا کمک به ورزش هزینه نیست و سرمایه گذاری است.

دکتر جادری در پایان اظهار داشت: باید تیم های آلومینیوم و شهرداری بندرعباس از ورزشکاران بومی استان استفاده بیشتری نمایندو باید مردم استان سهم بیتری در این زمینه داشته باشند.