مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس گفت: خانواده ها برای انجام سرویس مدارس از شرکت های مجاز دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، خادم در این باره اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش از آغاز سال تحصیلی، مجوز فعالیت 7 شرکت برای سرویس مدارس صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه در این ارتباط جلساتی با آموزش و پرورش و راهنمایی و رانندگی انجام شده است، افزود: نرخ کرایه سرویس مدارس نیز با تصویب شورای اسلامی شهر بندرعباس و تایید فرمانداری بصورت مشخص اعلام شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، امسال نظارت بهتری در بحث سرویس های مدارس آغاز شده و ادامه می‌یابد.

خادم تصریح کرد: برخی از راننده های گرامی که بصورت مستقیم با مدارس همکاری دارند، می توانند با نامه ای از سوی مدیر مدرسه، اقدام به اخذ مجوز برای فعالیت در زمینه سرویس مدارس کنند.

وی ادامه داد: راننده های 7 شرکت دارای مجوز تاکسیرانی برای انجام سرویس مدارس، دارای لباس فرم مشخص، کارت شناسایی، مشخصه خودرو شامل تابلو سرویس مدارس و برچسب در شیشه عقب ماشین می باشند که خانواده ها باید به آن توجه داشته باشند.

خادم گفت: بر اساس ظرفیت بیمه نامه، برای مقطع ابتدایی هر خودرو می تواند حداکثر 5 دانش آموز و مقطع متوسطه 4 نفر را جابجا کند.