سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب از برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی همزمان با هفته دفاع‌مقدس دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از  هرمزگان، رضا اوژند دراین خصوص اظهار کرد: این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در شهرستان میناب برپا شد.

وی با اشاره به تخفیف ۲۰درصدی محصولات دراین نمایشگاه، افزود: در این نمایشگاه بیش از دو هزار عنوان در قالب ۵هزار جلد کتاب ارائه شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب خاطرنشان کرد: کتاب‌هایی در زمینه دفاع‌مقدس، تاریخ، مذهبی، شعر و ادبیات، آموزش و کودک و غیره و همچنین محصولات فرهنگی دراین نمایشگاه عرضه شد.

اوژند تصریح کرد: برپایی نمایشگاه کتاب در هر زمان موجب ارتقاء فرهنگ مطالعه می‌شود و تاثیر بسزایی در فرهنگ جامعه دارد.

اکران فیلم‌های دفاع‌مقدس در میناب

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب همچنین از اکران فیلم‌های سینمایی دفاع‌مقدس در فرهنگسرای شهید بهشتی میناب خبر داد.

اوژند اظهار کرد: به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع‌مقدس و برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی، فیلم‌های سینمایی با این موضوعات در شهرستان اکران شد.

برپایی نمایشگاه هفته دفاع‌مقدس در میناب

همزمان با هفته دفاع‌مقدس، نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در مسجد امام(ره) شهرستان میناب برپا شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه نماد کوچکی از حماسه هشت سال دفاع‌مقدس و رشادت‌های رزمندگان اسلام است، افزود: این نمایشگاه جهت آشنایی و معرفی ابعاد آن به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب و سایر اقشار جامعه برپا شد.

اوژند اضافه کرد: دراین نمایشگاه تصاویر شهدا، ادوات جنگی، محصولات فرهنگی و کتاب‌های دفاع مقدس و همچنین آثار صنایع دستی ارائه شد.