سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب گفت: نمایش خیابانی«دجالواره» به نویسندگی و کارگردانی حبیب‌الله ناصری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس به اجرای عموم در آمد.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، رضا اوژند دراین باره اظهار کرد: نمایش خیابانی«دجالواره» تلفیقی از رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع‌مقدس و همچنین آسیب‌های اجتماعی به خصوص تاثیرات سوء ماهواره در زندگی مردم بعد از جنگ است.

وی افزود: این ننایش در واقع یک نوع آگاهی‌دهی و روشنگری به شیوه نمایشی و طنزگونه به مردم و خصوصا نسل جوان در مورد تاثیرات مخرب استفاده از ماهواره در زندگی مردم و تشویق آن‌ها در استفاده از شبکه‌های داخلی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها می‌باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب اضافه کرد: اجرای این نمایش در واقع یک ارتباط مستقیم با مخاطب است که از تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، به همین جهت از هنر نمایش می‌توان جهت آگاهی دادن و معرفی معظلات اجتماعی و راه‌های جلوگیری از آن استفاده کرد.

اوژند بیان کرد: این نمایش از سومین تا انتهای هفته دفاع‌مقدس در پارک آنامیس محله فخرآباد میناب و سایر روستاهای این شهرستان به اجرا در آمد.